strážný, vrátný - OZP
OKO 69, s.r.o.
Kroměříž, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle 80, zákona č. 435 / 2004 Sb.pracoviště Kroměříž- Náplň práce : ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz - Požadujeme : základní vzdělání, výpis z rejstříku trestů, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.

68-008-E výhodou, ne podmínkou- pracovní poměr na dobu určitou 3 roky s možností prodloužení, 2 směnný provoz, Po-Pá, denní 14-18, noční 18-6, So, Ne, Sv 6-18 a 18-6 hodin- Nabízíme : odměny pro vynikající pracovníky, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční - kontakt telefonicky Po-Pá (8 : 00 - 14 : 00 hod.

příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : marcela.soumarova oko69.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost