Betonář/ka - železobetonář/ka
HOCHTIEF CZ a. s.
Ostrava, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz

ZamK Pracoviště : Moravskoslezský kraj Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě na adrese Sokolská třída 2800 / 99, Ostrava.

Volat můžete od 9 do 13 hod. na č. 257 406 019. E-mail : katerina.kopecka hochtief.cz Hledáme betonáře / ku - železobetonáře / ku do zavedené solidní firmy.

 • Požadujeme praxi v oboru, samostatnost, spolehlivost a pečlivost. Náplň práce : Pokládání a opravy vyztužených betonových podlah, zdí, nádrží, sil a jiných betonových konstrukcí;
 • výroba bednění a montáž forem pro lití betonu; cementování otvorů ve zdech nebo výztužích studní; dokončování a vyhlazování povrchů betonových konstrukcí.

  Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké akce, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění atp.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost