Hledáme šikovného manipulanta s hliníkem do Ždáru nad Sázavou, nástup IHNED, mzda až 30.000Kč
ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou, Czech Republic
před 4 dny
source : Personálka.cz

Pracovní náplň

Hledáme uchazeče o volnou pracovní pozici na pracovníka, který bude zpracovávat hliník.

Zajistíme Vám důkladné zaškolení a následně pro Vás práce nebude tak fyzicky náročná.

Společnost se zabývá zpracováním hliníkových slitin.

Náplní práce je obsluha výrobních strojů a zařízení. Pracuje se v režimu 12-ti hodinových směn ( krátký / dlouhý týden )

Nabízíme Vám spousty benefitů a mezi ně například patří ubytování na hotelu, závodní stravování, doprava z okolí a další.

Požadujeme

  • samostatnost
  • ochotu učit se novým věcem
  • spolehlivost, pečlivost
  • manuální zručnost
  • Nabídka

  • startovací mzda od 23 000,- Kč
  • zázemí velmi moderní a velké společnosti
  • možnost karierní růstu a s tím spojených mzdových příspěvků
  • závodní stravování, moderní jídelny
  • zajištění ubytování
  • zajištění případného svozu do práce a zpět.
  • případě Vašeho zájmu a bližších informací nám prosím volejte na 352 601 788 / 720 986 689 do kanceláře nebo zasílejte životopisy na náš email : karlovyvary arwa.cz

    Těšíme se na Vás!

    Požadavky

  • Minimální vzdělání : Základní + praktická škola
  • Ubytování
  • Dovolená navíc
  • Závodní stravování
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.