Brigáda v řeznictví - Cheb
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.
Cheb
před 2 dny
source : Hitprace

Máš rád / a práci v malém kolektivu? Baví tě obsluhovat zákazníky? Nemáš rád stereotypní práci?Tak je to brigáda právě pro tebe.

Praxe v prodeji na dané pozici není podmínkou, ale určitě je výhodou. Rádi Tě vše naučíme.

Aktuálně hledáme brigádníky na pozici PRODAVAČ / PRODAVAČKA do naší prodejny v Chebu (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).

Náplň práce :

  • Pultový prodej uzenin, masa, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
  • Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola kvality a čerstvosti zboží
  • Dodržování hygienických zásad
  • Dodržování pravidel HACCP
  • Komunikace a obsluha zákazníků
  • Obsluha pokladny
  • Požadujeme :

  • Praxi s prodejem v obchodě s potravinami
  • Praxi s prací na pokladně a práce s hotovostí - podmínkou
  • Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Zdravotní průkaz
  • Věk min. 18 let
  • Přátelský přístup k zákazníkům
  • Nabízíme :

  • Práci ve stabilní české společnosti
  • Odměna od 110,- / hodinu
  • Možnost práce na DPP / DPČ
  • Zaškolení na prodejně
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.