Sales manažeři s RJ, AJ, ČJ
Lucky Lark s.r.o.
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

Pouze pro aktivní uživatele angličtiny, češtiny a ruštiny (slovem a písmem) !!!Nabídka práce : Senior Sales ManagerSpolečnost : DoMyTaxZaměstnanost : plný úvazekČas možného zahájení práce : 1.

4.2018 nebo dohodouKontak e-mailemPožadavky na uchazeče : Zkušenosti s prodejem služeb nejméně 3 roky,Jasná a kompetentní řeč,Vyjednávací dovednosti, práce s námitkami klientů,Touha učit se, rozvíjet a vydělávat.

Nabízíme Vám práci v přátelském týmu v centru Prahy. Vaše povinnosti budou zahrnovat : Vytvoření obchodní strategie,Komunikace s klienty pres mobil a email,Částečné konzultace,Vedení klienta do okamžiku objednávky,Práce s CRM,Reporting.

Pokud jsi aktivní a rychlý, nebojíš se nových znalostí, víš, jak uspořádat úkoly podle priority rad povídáš s lidmi, pak jsme budeme rádi pozvat tě na pohovor!Pošli nám svůj životopis a krátký motivační dopis na téma : "Proč jsem vhodným kandidátem".

Email pro zasilání životopisu : andrey domytax.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost