Junior marketingový specialista
Alza.cz a.s.
Praha
před 15 dny

Oddělení exekuce (offline marketing), které vede Adriana je složeno z junior marketingových specialistů. Ti jsou komunikačním uzlem mezi oddělením account managerů, marketingových managerů kampaní a marketingovou redakcí.

Díky nim máme všechny podklady pro marketing včas.

Koho hledáme? Někoho se zájmem o offline i online marketing, který chce proniknout více do oboru. Kdo se nebojí komunikovat s externími dodavateli a na emaily reaguje rychlostí blesku.

A je pečlivý, dodržuje dedlajny a zapadne mezi nás. Co budeš dělat? Sedět na oddělení offline marketingu a komunikovat s našimi account managery, grafiky a copywritery.

Dáme ti na starost návrhy, přípravu a koordinaci marketingových a propagačních aktivit, které uvidí statisíce lidí. Komunikovat s externími dodavateli (velké technologické firmy) a snažit se, aby všichni byli spokojeni.

Občas otextuješ bannery, TV reklamu či si pohraješ v Photoshopu s grafikou. Co bys měl / a umět? Marketing - bez znalostí či menší praxe v tomto oboru si opravdu neškrtneš a my potřebujeme, abychom si rozuměli.

Stačí ti určitě znalosti ze školy a kapka selského rozumu. Administrativa - láska ke struktuře, řádu a plánování ti musí být vlastní.

Time-managment - jsi v suchu, pokud je kalendář tvůj kamarád a To-Do listy nejskou nepřítelem. A co, když chceš zazářit?

 • Angličtina - velcí hráči na trhu e-commerce mluví anglicky a ty bys měl / a také (alespoň trošičku). Online marketing - chceš se vzdělávat i v rámci digitálního světa;
 • to tě moc rádi naučíme. Proč tě to u nás bude bavit? Pronikneš do online a offline marketingu a nasbíráš zkušenosti od seniornějších kolegů.

  Osaháš si vytváření reklamních aktivit pro velké hráče nejen na poli IT a techniky. Uvidíš svoji práci v terénu - při jízdě MHD, cestou na nákup a při čtení novin.

  Jsme parta inspirativních a nadšených lidí, se kterými se rád / a potkáš i po práci. Můžeš tu realizovat své nápady a my je uvítáme s otevřenou náručí.

  Máme kanceláře s fotbálkem, solnou jeskyní, posilovnou, hodně z nás tu jezdí na gyroboardu a meetingy děláme i na kavárně.

  Možnost kariérního růstu u nás není otázkou 10 let, jde to mnohem rychleji. Samozřejmostí je MultiSport kartička, zvýhodněné stravování, jazykové kurzy, interní školení a výhodné nákupy na našem e-shopu.

  Průběh výběrového řízení :

  Výběrové řízení má více kol. Čeká vás buď testovací kolo nebo Assessment centrum, a pak i osobní pohovor.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost