SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V OBLASTI SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM A SENIORY
CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje, o.p.s.
Liberec
před 15 hodinami
source : Hitprace

Druh práce : sociální pracovnice / sociální pracovník v oblasti služeb pro osoby se zdravotním postižením a senioryMísto výkonu práce : Dr.

M. Horákové 185 / 66, Liberec 7Pracovní úvazek : plnýKvalifikační předpoklady : - způsobilost k právním úkonům - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - vysokoškolské příp.

vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti dle 110 zákona č. 108 / 2006 Sb., o sociálních službách v platném zněníPožadavky : - vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti - komunikativnost a schopnost empatie - odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, vstřícnost a časová flexibilita- psychická odolnost - proaktivní přístup- schopnost pracovat v týmu- uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, internet, e-mail atd.

ochota cestovat (zejména v rámci Libereckého kraje)- základní orientace v neziskovém sektoru a zkušenosti s přípravou projektů výhodou- praxe v oboru výhodouNabízíme : - smysluplnou práci v neziskovém sektoru- příjemný pracovní kolektiv- možnost dalšího profesního rozvoje- pravidelné supervize- odpovídající platové ohodnocení dle platových tabulek od 24 000,-KčV případě zájmu doručte své nabídky obsahující : - motivační dopis- strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělánípoštou na adresu : Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, Zahradní 415 / 10, 460 01 Liberec XI - Růžodol I nebo e-mailem na adresu : liberec czplk.

czTermín pro zasílání nabídek : 31. 8. 2020Pozvaní účastníci výběrového řízení absolvují psychologické testy a ústní pohovor.

Předpokládaný nástup : září 2020Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoli výběrové řízení zrušit, a to i bez udání důvodu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost