Provozní zámečník - instalatér
Gumárny Zubří, akciová společnost
Zubří, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : Provádění běžných provozních oprav energetických strojů a zařízení, rozvodů plynu, vody, vzduchu. Provádění preventivních činností na strojích a zařízeních v provozu energetiky a vodního hospodářství.

Obsluha plynových zařízení, parních kotlů, tlakových nádob, kompresoru, vodního hospodářství.Požadujeme : Vyučení v oboru zámečník, instalatér - výhodou, svářečský průkaz Z G1, Z - E1, topičský průkaz - výhodou.

Nabízíme : Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.

MOžnost prodloužení doby určité.Zájemci se mohou dostavit na návštěvní místnost akciové společnosti Gumárny Zubří každé úterý od 9 : 00 do 10 : 00 hodin nebo mohou zaslat životopis elektronicky na adresu : použijte odpovědní formulář Do předmětu zprávy prosím uveďte "PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - INSTALATÉR".

Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. použijte odpovědní formulář.ov.11.11.19

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost