Odborný/á pracovník/pracovnice skladu
AGC Distribution Czech s.r.o., člen AGC Group
Olomouc, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracovní náplň : zajištění plynulého chodu skladu (příjem a výdej zboží, nakládka a expedice), evidence pohybů materiálů v systému SAP, zodpovědnost za skladové zásoby ve svěřeném úseku, spolupráce při vyřizování reklamacíPožadujeme : spolehlivost, selský rozum, ochotu učit se nové věci, schopnost týmové spolupráce jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou, základní znalost systému SAP výhodou, nikoli podmínkou (zaškolení je samozřejmostí)Zam.

výhody : Zázemí stabilní nadnárodní společnosti, přátelský tým, jednosměnný provoz s pracovní dobou po-pá 7.00-15.00 hod.

5 týdnů dovolené, 3 dny Sick days, příspěvek na stravování, zaměstnaneckou Cafeterii s ročním přídělem 4600,-Kč, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Kontakt je možný POUZE telefonicky (7.00 - 15.00) nebo emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost