robotik/robotička
ZF Staňkov s.r.o.
Staňkov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Co budete dělat : - programovat pracovní úkoly průmyslových robotů vč. komunikace s dalšími zařízeními (PLC, čtečky)- navrhovat a realizovat související elektrické prvky (sensory pozice, světelné závory, světelná signalizace)- programovat robotické periferie (PLC, kamery, grippery)- analyzovat poruchy a definovat příslušné nápravné opatření- provádět preventivní údržbu robotů vč.

vedení dokumentace údržbyCo byste měli mít : - středoškolské vzdělání technického zaměření- aktivní znalost AJ, znalost NJ vítána- znalost programování robotů (pohyby, orientace v prostoru, logika pracovních činností)- dobrou orientaci v technické dokumentaci automatizace, pneumatiky a hydrauliky- znalost procesů automatizace strojů a zařízeníNabízime : dotované stravování, příspěvek na dopravu, půlroční prémie, roční věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění.

Kontaktní osoby : Alena Firbachová, Miloslava Řepišová - 379 410 855 / 822, alena.firbachova zf.com, miloslava.repisova zf.

com. E-mailový nebo telefonický (8,00 - 14,00 hod.) kontakt.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost