Technici údržby
JSP International, s.r.o.
Cheb, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Průmyslový park 158 / 11, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba : ranní směna 7 : 00-15 : 15 h, odpolední směna 12 : 00-20 : 15 h.

Náplň práce : - udržování funkčnosti technického vybavení budovy- provádění denní údržby a kontrolu výrobních zařízení a podpůrných technologií (ČOV, kotelna, EPS atd.

analyzování a řešení technických problémů- zapojení se do optimalizace výrobního procesu- rozumět technické dokumentaci budovy- vedení předepsané provozní dokumentace- dohlížení na práci externích firem.

Požadujeme : týmový duch, pozitivní přístup, SOU nebo SŠ s elektro nebo strojním zaměřením, znalost práce na PC, zručnost, přesnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, iniciativa, vyhláška 50 ( 6) nutností, dojezdová vzdálenost do Chebu max.

30 min (z důvodu pohotovosti), řidičský průkaz sk. B. Nabízíme : 6 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu, sick days, zdravotní fond a sportovní fond, závodní stravování, nápoje zdarma, odborná školení, příjemné a čisté pracovní prostředí.

Kontakt pro zájemce : POUZE e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost