PRACOVNÍK OSTRAHY
REXON SECURITY plus s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 13 hodinami
source : Hitprace

Vhodné pro osoby zdravotně postižené Požadujeme : čistý výpis z rejstříku trestů, výhodou ŘP skupiny B, spolehlivost, komunikativnost, poctivost, slušné vystupování.

Zaměstnancům nabízíme : - výrazně nadstandardní platové podmínky - dodržení výplatních termínů - jednoduchá, nenáročná práce - přizpůsobení pracovní doby dle dohody - silné firemní zázemí - zaměstnanecké benefity- náborový příspěvekV případě zájmu volejte na uvedené tel.

číslo v pracovní dny mezi 9.00 až 16.00 hodinou nebo nás navštivte osobně v úředních hodinách, každé úterý a čtvrtek od 8.

00 do 10.00 hod. na adrese provozovny : POLNÍ 180 / 6, 460 01 LIBEREC XIII - Nové Pavlovice (vedle Kolosea) autobusové spojení MHD bus č. 12, 13, 14, 24, 26.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost