Vedoucí pracovního týmu
Pragma
Rychvald, Česká republika
před 35 dny

Pracoviště : Pracovní náplň :

Pracovní náplň :

organizace výrobního týmu ve směnném režimuzodpovědnost za plnění výrobního plánu a za kvalitu výrobkůsledování efektivity procesu výroby, evidence prostojů, zpracování denního reportinguzodpovědnost za dodržování zásad BOZP a PO na pracovištiškolení nových operátorůperiodická školení operátorů a jejich další rozvoj dle matic zastupitelnostidodržování zásad štíhlé výroby, pořádku na pracovišti, 5S atd.

evidence docházky na pracovišti

Požadujeme :

OU / SŠ vzdělání technického směrupraxi z výrobní společnosti min. 2 roky, automotive výhodouorientaci v nástrojích štíhlé výroby (5S, Kaizen, SMED atd.

výhodouuživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)zkušenosti s vedením lidíschopnost týmové práce, organizační schopnosti a odolnost vůči stresukomunikativnost, flexibilitu, odpovědnost, spolehlivostochotu učit se novým věcemochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme :

zajímavou práci na závodě světelné techniky v Šenově u Nového Jičína či Rychvaldumotivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systémnadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dojíždění, 5 týdnů dovolené, docházkový bonus, příplatky na stravování, příspěvek na životní a penzijní připojištění)možnost odborného a kariérního růstu

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost