Letní brigáda doručovatel listovní pěší - depo Karlovy Vary
Česká pošta
Karlovy Vary, CZ
před 3 dny
source : Welcome to the Jungle

Jak bude vypadat váš pracovní den : * Připravíte si obálky a balíčky tak, aby se Vám dobře roznášely.* Nezapomenete přibalit letáky a složenky.

 • Dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání.* Můžete klientům poradit, jak získat lepší služby nebo informovat o nabídkách, které jim usnadní život.
 • Doručovat budete pěšky.### Hodíte se k nám, protože : * jste aktivní a baví Vás procházky na čerstvém vzduchu* si dokážete svou práci zorganizovat* rád se setkáváte s lidmi a nerozhází Vás, pokud soused vstane levou nohou* si přejete doručit vše, co jste si zabalil* nevadí Vám zazvonit ještě jednou, když Vás klient neslyšel* ať Vás doma chválí nebo ne, my rozhodně oceníme, že jste zodpovědný* pohled na počítač Vás nevyděsí
 • ve skříni máte schovaný minimálně výuční list### Proč pracovat právě u nás?* Jsme sehraný tým vše potřebné Vás naučíme.
 • Většinu práce můžete strávit na čerstvém vzduchu.* Pravidelným pohybem se udržíte v kondici.### Kdy můžete nastoupit?ihnedPokud se Vám naše nabídka líbí, vyplňte dotazník a přiložte Váš životopis.
 • Ozveme se Vám !V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu.

  žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost