obchodní poradce/poradkyně
Generali Česká pojišťovna a.s.
Litoměřice
před 1 dnem
source : Hitprace

náplň práce : - provádění obchodních jednání s klienty - komunikace s lidmi osobně či telefonicky - poskytování profesionálního poradenství a uzavírání pojistných smluv a dalších finančních produktů s klienty (penzijní spoření, hypotéky atd.

neustálé odborné vzdělávání a rozvíjení se Nabízíme : - fixní příjem + provize z uzavřených smluv, další složky odměn - komplexní zaškolení formou odborných tréninků o úzká spolupráce s manažerkou obchodního týmu v prvních měsících zaškolení - příjemné prostředí a skvělý kolektiv Požadujeme : - chuť komunikovat, mít pozitivní a profesionální přístup ke klientům - zodpovědnost, aktivitu, samostatnost - min.

středoškolské vzdělání Máte zájem se dozvědět více informací? Dejte nám o sobě vědět - pošlete nám svůj životopis e-mailem, rádi Vás poznáme.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost