OPERÁTOR/-KA CALL CENTRA - ZÁKAZNICKÁ LINKA
Telemarketing CZ s.r.o.
Most
před 6 dny
source : Hitprace

OPERÁTOR / -KA CALL CENTRA - ZÁKAZNICKÁ LINKAPOŽADUJEME : - výborné komunikační schopnosti, bez vady řeči- znalost českého jazyka- příjemný hlasový projev- znalost práce na PC- spolehlivost- provoz na pasivní, zákaznické lince je PO-NE od 10.

00 do 22.00 hod. s možností plánování směn- vhodné i pro uchazeče s výučním listem a maturitou, i pro absolventy - po domluvě lze sjednat i DPČ či DPPNABÍZÍME : - zaškolení- zajímavé finanční ohodnocení hodinová mzda od 170 Kč- motivační systém hodnocení- flexibilní a zajímavou práci s možností dlouhodobé spolupráce- příjemné pracovní prostředíZaměstnanecké výhody : zvláštní prémieHLÁSIT SE : Vašková Michaela, tel.

774 754 496 volat v pracovní dny od 8.00 do 16.00 hod., e-mail : michaela.vaskova telemarketingcz.cz - zaslat životopis, osobně na adrese Josefa Hory 1215, Most v pracovní dny od 8.00 do 13.00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost