IS/IT SPECIALIST
Valeo vývojové centrum
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Popis pozice

Jste připraveni vypořádat se s výzvou, kterou nám přináší vozidla budoucnosti? Připojte se k nám a staňte se spolutvůrci revoluce v autonomním řízení ve společnosti Valeo! Hledáme kandidáta / kandidátku na pozici IS / IT SPECIALIST, který / á bude součástí našeho IS / IT oddělení.

CO VÁS ČEKÁ?* Dohled nad řešením provozních incidentů (incident management)* Monitoring lokální infrastruktury* Plánování a realizace rozvoje lokální IT infrastruktury* Spolupráce na R&D projektech v oblastech IS / IT* Spolupráce na vytváření IS / IT procesů a dokumentace### A TEĎ NĚCO O VÁS* SŠ technického zaměření, ideálně IT* Základní znalost IT sítí* Logické myšlení* Smysl pro týmovou spolupráci* Komunikativní úroveň angličtiny* Řidičský průkaz### MY NABÍZÍME* Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl* Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive* Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí* Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech* Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt* Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům* Nadstandardní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova dle pozice, firemní jídelnu, stravenky a flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu / firmy, dobrou dostupnost veřejnou dopravou, parking pro zaměstnance, fitness a venkovní hřiště, náhradu výdajů na dojíždění, ubytování a stěhování dle lokality nad 20km, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po zkušební době, bonus za doporučení nového zaměstnance ve výši až 40 000 Kč.

Připojte se k nám!Díky inovační strategii se společnost Valeo stala jádrem tří revolučních oblastí, které zasáhly automobilový průmysl : elektrifikace, autonomní a propojená vozidla a digitální mobilita.

Tyto převraty Valeo dokázalo předvídat, a proto dnes může nabídnout skvělé pracovní příležitosti, včetně těch mezinárodních!Inovace jsou ve společnosti Valeo poháněny rozmanitostí, jedinečností a energií svého talentu.

Chcete poznat nové technologie a zažít dobrodružství? Přidejte se ke společnosti Valeo a jeho 111 600 zaměstnancům ve 33 zemích!### Závěrečná prácefalse

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.