Student for Industrial Communication
Siemens
Praha, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Náplň práce : programování LUA skriptů do Wiresharku pro parsing speciálních DR (PROFIenergy, DALI, ...) troubleshooting, fixování a reportování chyb testování, analyzování a reportování výsledků testů podpora pro psaní test casů podpora produktové certifikace psaní python scriptů pro automatizaci TFS vývoj C# desktopové aplikace (možnost pracovat i z domu) údržba a správa testovací sítě, aplikace security patchů Co nabízíme : volnost v podobě implementačních detailů používání moderního programovacího jazyka C# review od seniorních kolegů možnost ovlivnit nejenom testovací prostředí, ale i produktové API možnost nahlédnout do moderních C++ a C# projektů Požadavky : angličtina čtení pokročilé, mluvení alespoň základní zkušenosti s programováním (Alespoň jeden ze zmíněných jazyků C#, C / C++, Python) úvazek 20 hodin týdně, ale nabízíme velkou flexibilitu ochotu rozvíjet se a pracovat na sobě Závěrečný odstavec : Svět se stále mění a my pracujeme na tom, co je dnes klíčem k budoucnosti.

Chcete nám s tím pomoct? Přidejte s k nám! Rádi Vám poskytneme více informací. Organization : Advanta Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : Student (Not Yet Graduated) Job Type : Part-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost