Seřizovač balících strojů v potravinářské výrobě Benešovsko doprava zdarma!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Benešov, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Co Vás čeká? obsluhovat kontrolovat a udržovat výrobní linku za současného plnění požadavků kvality a bezpečnosti seřizovač balících strojů pracuje samostatně a také jako součást výrobního týmu zaznamenávání požadovaných hodnot pravidelné provádění kontrol kvalityPožadavky na vzdělání?

středoškolské vzdělání ideálně technického či potravinářského směru případně výuční list uživatelskou znalost práce na PC praxe se seřizováním strojů vítána technické předpoklady komunikativnostCo vám můžeme nabídnout mzda od 28.

 • 33.000 Kč dle praxe 12hod. směny denní / noční krátký / dlouhý týden svozové autobusy na směnu i zpět ZDARMA Benešov Týnec n / S.
 • Votice Sedlčany Vlašim čtvrtletní bonusy za 100% docházku 5 týdnů dovolené příplatky (50% za přesčas 20% za noc 10% za víkend) penzijní připojištění dotované závodní stravováníVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost