Software Engineer - MacOS Developer
ESET
Brno
před 19 hodinami

Job summary

Chceme se podělit o radost z vývoje skvělých produktů, které pomáhají chránit miliony uživatelů po celém světě, o příležitost naučit se něco nového každý den a možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi.

K tomu ještě přátelská atmosféra a příjemné pracovní prostředí. Odměňovací systém s širokou škálou firemních benefitů je už jen třešničkou na dortu.

Job description

ČEM SPOČÍVÁ PRÁCE VÝVOJÁŘE MACOS APLIKACÍ

Spolu budeme vyvíjet ESET security produkty, které chrání uživatele využívající zařízení macOS. Používáme při tom nejmodernejší Apple technologie, při čemž agilně pracujeme na všech vrstvách - od systémových služeb až po uživatelské rozhraní.

KDE A S JAKÝMI TECHNOLOGIEMI PRACUJEME

Většina našich aplikací používá Swift a C++. V našich projektech zahrnujících uživatelské rozhrání využíváme Cocoa knihovnu.

Všechna zdrojová data jsou uložena v Bitbucket, používame Jira a pro naše vnitřní komunikaci Confluence wiki.

macOS týmu máme pro tebe místo, ať už jsi junior nebo senior - pro začátek stačí, pokud umíš programovat v C++ (nebo příbuzném jazyce) a vývoj tě baví.

Oceníme, pokud budeš mít zkušenosti s Apple technologiemi. Teď už stačí jen pár kliknutí : Odeslat nám svůj životopis a více o samotné práci, zajímavých projektech, široké nabídce benefitů, pracovním prostředí, agilním způsobu vývoje, kulečníku a grilování na naší terase ti rádi řekneme na osobním setkání.

Těšíme se na tebe.

Tvý budoucí kolegové z ESET MacOS týmu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost