Fundraiser a PR Manager
Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Olomouc
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Lužická č.p. 101 / 7, Olomouc.V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis s kontaktními údaji a motivační dopis POUZE do 20.

11. 2019 na email : reditel trendvozickaru.cz. Do předmětu emailu či na obálku napište - FUNDRAISER. Všem uchazečům odpovíme, vybrané pozveme k osobnímu pohovoru.

Náplň práce : - zodpovědnost za oblast firemního fundraisingu (oslovování firem, řízení vztahů s firemními dárci)- spolupráce na aktivitách individuálního fundraisingu- vyhledávání dalších finančních a materiálních zdrojů- shromažďování informací k trendům financování NNO a sociálních služeb, zpracování dlouhodobých strategií financování- spolupráce na tvorbě dílčích materiálů (výroční zpráva, placená inzerce, reklamní grafika, individuální fundraising)- komunikace s médii- komunikace na sociálních sítích- organizace benefičních akcíPožadujeme : - min.

SŠ vzdělání- český pravopis a stylistika na dobré úrovni- schopnost samostatné i týmové práce- zodpovědnost, pečlivost a systematičnost- dobré komunikační dovednosti- pokročilou uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, sociální sítě)- znalost anglického jazyka na úrovni minimálně A2- souznění s posláním a hodnotami Spolku- ochota vzdělávat se a pracovat na soběVýhody : - OZP (není to ale nutná podmínka)- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)- znalost prostředí sociálních služeb a orientace v neziskovém sektoru- zkušenosti s fundraisingem- schopnost tvorby jednodušších grafických výstupůNabízíme : - práce v neziskovce s 25 letou historií- příjemné pracovní prostředí- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje- pestrá a smysluplná práce- nástupní mzda od 22 000 Kč + procenta ze smluv- 25 dnů dovolené- sick days (3 ročně)- stravenky- příspěvek na penzijní připojištění- možnost občasné práce z domova- pružná pracovní doba

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost