Minibarista/tka - úvazek 20h týdně
Clarion Hotels
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Doplňování a kontrola hotelových minibarů na pokojích

Benefity

Finanční hodnocení s motivační složkou mzdy

Výborná dopravní dostupnost - MHD - metro, tram, bus, vlak

Benefity :

1)Zvýhodněná karta Multisport pro zaměstnance i doprovodná karta pro rodinné příslušníky

2) Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

3) Jazykové kurzy, jazykové zkoušky

4) Možnost ubytování zdarma v hotelích celé společnosti jak v ČR, tak i zahraničí (Budapešť, Bratislava, Varšava, Řím)

5) odměna poukázkami za životní a pracovní jubilea

6) Možnost dovolené navíc za dostupně body (od 3 dnů až po 5 dnů) dle bodů, dle profese

7) Stravování za 30Kč / den

8) VIP slevy v sousedním Nákupním centru Fénix

9) Přiveď svého kamaráda / dku na některou z volných pracovních pozic a dostaň za finanční odměnu

10) Kvartální bonusový systém dle výsledků hotelu

časová flexibilita

chuť aktivně pracovat

ukončené základní vzdělání

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081 / 14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č.

101 / 2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného.

Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a / nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici.

Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

souladu s ustanovením 11 a 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost