KONZULTANT INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
BM Servis s.r.o.
České Budějovice
před 4 dny
source : Hitprace

PP na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.Náplní práce konzultanta IS / IT je poskytování služeb spojených se zaváděním a provozem informačního systému v obchodních a výrobních firmách, řešit požadavky zákazníků, poskytovat konzultace, školení a provádět uživatelské úpravy systému.

Očekáváme SŠ / VŠ vzdělání v IT, ekonomickém nebo technickém oboru a orientaci v oboru informačních technologií, řidičský průkaz sk.

B (aktivní řidič). Dobré prezentační schopnosti, příjemné vystupování a schopnost a ochotu komunikovat s uživateli. Praxe není nutná, znalost podnikových procesů výrobních / obchodních společností je však velkou výhodou.

Mzda 30. 000 Kč / měs., dle zkušeností a výkonuMotivační odměňovací systém, notebook, firemní telefon, stravenky, věrnostní program.

případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost