KONSTRUKTÉR STROJŮ
Benteler Maschinenbau CZ s.r.o.
Liberec
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Hodkovická 981 / 42, 460 06 Liberec 6Vývoj a konstrukce automatických strojů anebo jejich částí bude Vaším hlavním úkolem.

Nabízíme Vám : - tvůrčí, velmi zajímavé a perspektivní zaměstnání- trvalý profesní růst v širokém spektru znalostí a dovedností- moderní strojírenství, automatizace a robotizace je to, co děláme- stanete se součástí týmu globalizované profesní firmy- pracujeme na světové špičce v oboru- výrobce autodílů a zpracovatelé plochého skla jsou našimi zákazníky na všech kontinentech.

Očekáváme od Vás : - VŠ vzdělání, fakulta strojní nebo mechatroniky- schopnost práce v 3D CAD systému- všeobecné znalosti a zkušenosti z oboru automatizace- alespoň komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka- spolehlivost a důkladnost, schopnost práce v týmu, řidičský průkazVaše nabídka : Vaši nabídku ve formě dopisu a strukturovaného životopisu v českém jazyce, prosíme, zašlete e-mailemVaše dotazy zodpoví ing.

Vacek, tel. 482 465 221, popř. personální oddělení, tel. 482 465 114

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost