Silo Mistr
SOUFFLET AGRO a.s.
Prostějov, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : osobně - pouze po předchozí telefonické domluvě (pracovní dny),tel. : 602 294 845, e-mail : lsmejkalova soufflet.

comNÁPLŇ PRÁCE" Obsluha silo / posklizňové linky" Schopnost drobných oprav technologie a její údržba a úklid" Provádět na základě pokynů od vedoucího manipulaci s rostlinnými produkty a tyto následně zaznamenávat do systému" Provádět a zabezpečit příjem, skladování, výdej a další manipulace s produkty" Sledovat chod a seřizovat funkce technologických linek a zařízení" Provádět běžné opravy za provozu a nejméně jedenkrát za směnu provést prohlídku pracoviště POŽADUJEME" Vyučený elektromontér, popřípadě mechanik" Osvědčení dle vyhlášky 50 / 78 podle 6" Praxe na posklizňové lince vítána" Průkaz na řízení VZV vítán - není podmínkou" Samostatné rozhodování a schopnost organizace práce" Ochota týmové spolupráce Zaměst.

výhody : 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost získat průkaz VZV

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost