Elektromechanik
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.
Ústí nad Labem, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

ELEKTROMECHANIKNÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000Místo výkonu práce : Ústí nad Labem Datum předpokládaného nástupu : ihnedNáplň práce : " Provádění plánované údržba elektromechanických a elektronických částí trolejbusů " Provádění běžných oprav částí trolejbusů " provádí běžné opravy zařízení " evidence záznamů o provedených kontrolách a opravách" zodpovídá za dodržování předpisů o bezpečnosti práciPožadavky na pozici : " střední vzdělání s výučním listem / maturitou v oboru elektro nebo příbuzném oboru" praxe v pozici elektro výhodou" řidičský průkaz skupiny B " manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, proaktivní přístup, smysl pro detail, samostatnost, odpovědnost při plnění úkolůNabízíme : " fond pracovní doby 37,5 hod.

týden (PO - PÁ), pružná pracovní doba" nástupní mzda 26 - 28 tis. Kč / měs., osobní ohodnocení a další odměny " 5 týdnů dovolené, jízdní výhody i pro rodinné příslušníky " stravenky v hodnotě 100 Kč / den - plně hrazené zaměstnavatelem " příspěvek ve výši 600 Kč / měs.

do Cafeterie, příspěvek 500 Kč / měs. na penzijní nebo životní pojištění " pojištění odpovědnosti za škody z výkonu povoláníPožadované doklady pro zařazení do výběrového řízení : strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a dovednosti : jméno, příjmení, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní údaje (mobil, e-mail), doklad o dosaženém nejvyšším vzdělání, případně další doklady prokazující odborné vzdělání.

Přihlášky včetně požadovaných dokladů je možné zaslat na email : personalni dpmul.cz případně doručit v obálce na adresu : Jateční 426,400 19 Ústí nad Labem.

Obálka bude označena textem : "Výběrové řízení ELEKTROMECHANIK - NEOTVÍRAT". Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit, a to i bez uvedení důvodu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost