montér
QUINS spol. s r.o.
Dobřany
před 1 dnem
source : Hitprace

montážní práce při instalaci zařízení pro likvidaci odpadních vod, které budou probíhat zejména v zemích bývalého Sovětského svazu, hlavně v Rusku, Ukrajině a Kazachstánu v několika týdenních turnusech Požadavky na pracovníka : - perfektní znalost ruského jazyka slovem i písmem- schopnost jednat se zákazníkem- znalost ruského prostředí- zkušenost s montáží v zemích bývalého Sovětského svazu (min.

2 roky celkem)- znalost postupů montáže ocelových konstrukcí, svařování plastů a instalace potrubních rozvodů- znalost principu fungování prvků vodního hospodářství, čerpadel a podobně- znalost práce na PC : Excel a Word uživatelsky, CAD - čtení výkresů- samostatnost, flexibilita Prvotní kontakt se zaměstnavatelem na e-mail procakova quins.

cz nebo telefonicky pondělí až pátek od 8 do 14 hodin na tel. 377 972 233zaměstnanecké výhody - stravenky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost