Dělník/ce balení, etiketování a expedování výrobků
KMOTR - Masna Kroměříž a.s.
Kroměříž, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

PRACOVIŠTĚ Kroměříž- požadujeme : vyučení v jakémkoliv oboru, základní znalost s PC, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita- práce na HPP, možnost i na 8 hod.

směny R-O, zaměstnanecké výhody, nástup možný ihned po vstupní lékařské prohlídce, doba určitá 2 roky s možností prodloužení- benefity : příspěvek na stravování, na rekondiční pobyty, na životní pojištění, na dojíždění nad 20 km, Makro karta, zvýhodněné telefonní tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna za vitalitu, za hospodářský výsledek, benefity v hodnotě 4 000 Kč libovolně kombinovatelné (masáže, vstupenka na sportoviště města Kroměříže, poukázky do prodejny, pobyt v hotelu, kredit na oběd, mobil)- Kontakt osobně na pracovišti pouze každé úterý v rozmezí 8 : 00-11 : 00 hod.

p. Bradová). K prvotnímu kontaktu životopis s sebou. Příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : bradova kmotr.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost