Všeobecné sestry
Diakonie Valašské Meziříčí
Valašské Meziříčí, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

VŠEOBECNÉ SESTRY pro hospic CITADELAPOŽADUJEME : odbornou způsobilost - vzdělání podle 5 zákona č. 96 / 2004 Sb.,zdravotní způsobilost - s ohledem na charakteristiku práce (manipulace s klienty, nepřetržitý provoz, noční práce), psychickou odolnost, trestní bezúhonnost, základy práce na PC,respekt ke křesťanským hodnotám, aktivní přístup k práci, spolehlivost, trpělivost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu i samostatně.

Výhodou je praxe v oboru.NABÍZÍME : smlouvu na dobu určitou - s možností prodloužení, práci na plný pracovní úvazek v nepřetržitém provozu, mzdu podle vnitřního mzdového předpisu + zákonné příplatky, finanční odměny, supervizní podporu, 5 týdnů dovolené, možnost zvýhodněného stravovánív místě pracoviště, více při osobním pohovoru.

PRVNÍ KONTAKT : žádosti s životopisem zasílejte prosím na e-mail orsagova diakonievm.cznebo na adresu Diakonie Valašské Meziříčí - hospic CITADELA, Žerotínova 1421, 757 01 Valašské Meziříčí, další informace na telefonu číslo 571 629 084, popř. 739 243 896.ov. 3.7.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost