Skladník
DB Schenker
Nučice, Česká republika
před 4 dny

Hledáte práci, kde si váží Vaší pracovitosti, dobrých nápadů a týmového ducha?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker!

Pro naše pracoviště v Pardubicích hledáme do dvousměnného provozu vhodné uchazeče / uchazečky na pozici Skladník

Co bude Vaším úkolem?

  • fyzický i systémový příjem / výdej zboží a jeho kontrola
  • spolupráce na správném naložení a vytížení kamionů
  • obsluha manipulační techniky (VZV, retrack apod.)
  • skenování mobilním skenerem
  • Co od Vás očekáváme?

  • pokud jste již pracoval / a ve skladu, máte výhodu při zaučování
  • průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou
  • přesnost, spolehlivost, schopnost učit se nové věci
  • Co Vám nabízíme?

  • práci ve stabilní stále rostoucí mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, pohyblivou složku mzdy - dle odvedené práce, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění a další, se kterými Vás rádi seznámíme na osobní schůzce
  • Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.