lakýrník/lakýrnice - příprava pro lakování
2 JCP a.s.
Račice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Jedná se o přípravu našich výrobků / polotovarů lakováním drobných či méně dostupných míst za pomoci štětečku či válečku.

Za pečlivou a spolehlivou práci nabízíme po zaučení možnost postupu k dalším úkonům v tomto provozu. Pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe.

JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍToZdravotní způsobilost, samostatnost a pečlivost oPraxe s ručním natíráním drobných konstrukcí výhodouCO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUToPouze ranní směnu od 6 : 00 do 14 : 30oTeplé i chlazené obědy od 21,- Kčo5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu oRoční odměnu, příplatky za práci přesčasoVýhodné mobilní tarify pro vás i vaši rodinuoOdměnu za doporučení dalšího zaměstnance 20.

000,- KčoOdměnu za věrnost 10 a více letoKurz AJ zdarma během pracovní dobyoZábavné firemní společné akce Způsob prvního kontaktu : e-mailem nebo telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost