Process Engineer
Valeo
Zebrak, ST, CZ
před 2 dny

Pro naše projekty hledáme motivované kandidáty na pozici procesního inženýra. Vaším úkolem bude zavádění nových produktových řad a optimalizace stávajících procesů.

Co Vás čeká?

  • Být součástí projektového týmu
  • Mít zodpovědnost za návrh a sestavení procesu výroby pro daný typ produktu s ohledem na požadovanou kvalitu výrobku a efektivitu procesu
  • Komunikovat s dodavateli, mít na starost nákup technologií a řízení dodavatelů
  • Vytvářet dokumentace pro výrobu a údržbu
  • Být odpovědný za plynulý náběh výroby a předání do sériové výroby
  • Sledovat časové plány realizace projektu
  • A teď něco o Vás...

  • VŠ / SŠ technického směru
  • Praxe v automotive výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Proaktivita, samostatnost, time management, týmový duch, logické myšlení, preciznost a disciplinovanost
  • My nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti na zajímavých projektech s významným dopadem na automobilový průmysl
  • Práci s nejmodernějšími technologiemi v automotive
  • Individualizované platové ohodnocení na základě odborných zkušeností a znalostí
  • Příležitost vidět Vámi vyvinuté produkty v sériově vyráběných vozidlech
  • Možnost sledovat celý proces vývoje na jednom místě od návrhu po konečný produkt
  • Osobní rozvoj díky odborným školením a jazykovým kurzům
  • 6 týdnů dovolené a možnost dalšího neplaceného volna
  • Zaměstnanecký autobus zdarma nebo příspěvek na dojíždění 3Kč / km (max. 6 000 Kč / měsíc)
  • Dotované stravné ve firemní jídelně
  • Fixní mzdu + výrobní bonus až 1200 Kč / měsíc
  • Půlroční bonus formou Cafeterie (flexipassy v hodnotě 20 000 Kč / ročně)
  • Příspěvek 1200 Kč / měsíc na jazykové kurzy, příspěvek na penzijní pojištění po zkušební době (do výše 5% z hrubé měsíční mzdy až 4 166 Kč / měsíčně)
  • Řadu společenských akcí (Novoroční večírek, sportovní aktivity aj.)
  • Individuální rozvojový plán
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.