ELEKTROMECHANIK S ANGLIČTINOU
AC Jobs
Zlín
před 18 dny

Jste absolventem SOU / SŠ elektrotechnického směru? Hledáte svoji první práci v oboru a rádi byste pracovali v mezinárodní společnosti?

Pak nám zašlete Váš životopis! Rozvíjející se nadnárodní společnost hledá pracovníka na pozici : ELEKTROMECHANIK (25 - 27.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Elektromechanické opravy zařízení
  • Pravidelná údržba výrobních linek
  • Správa stávajících výrobních zařízení
  • Aktivní řešení zadaných úkolů
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Platnou vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 5
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost práce na PC
  • Manuální zručnost, spolehlivost
  • Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní stravování
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • Požádat