VÝROBNÍ DĚLNÍK
AC Jobs
Mladá Boleslav
před 16 hodinami

Jste manuálně zručný a jste vyučen v elektrotechnickém oboru? Vítáte směnný provoz a jste zvyklý na krátký a dlouhý týden?

Hledáte zaměstnání, kde Vás nejen zaučí, ale umožní i dále růst? Pak neváhejte a přidejte se k nám! Mezinárodní automobilová společnost hledá kolegy na pozici : VÝROBNÍ DĚLNÍK -

ELEKTRO ( 25 - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola desek tištěných spojů
  • Zjišťování případných závad
  • Vedení agendy kontrolovaných produktů
  • 12ti hodinové směny - krátký a dlouhý týden
  • Co požadujeme?

  • Min. vyučen v elektrotechnickém oboru
  • Zkušenosti s deskami tištěných spojů - vítány
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Manuální zručnost, smysl pro detail
  • Co nabízíme?

  • Absolventi vítáni
  • Dotovaná firemní doprava
  • Náborový příspěvek
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Odborné zaškolení, možnost růstu
  • Místo výkonu : Praha - východ
  • Požádat