SPRÁVCE KOTELNY VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 1 dnem
source : Hitprace

Rádi byste našli stabilní zaměstnání ve společnosti, která má dlouholetou tradici v Brně? Již jste pracoval na pozici spojené s obsluhou kotelny?

Tak zašlete své CV nebo rovnou zavolejte.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Dohled nad provozem středotlaké kotelny
  • Správa příslušných komponentů v místě provozu
  • Pochůzky po energetických provozech v rámci společnosti
  • Dodržování místních a obecně platných předpisů
  • Práce v třísměnném provozu
  • CO POŽADUJEME?

  • Min. SOU vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou
  • Orientaci v problematice kotelen a PST-velká výhoda
  • SOU / SŠ technického směru
  • Uživatelská znalost práce na PC, zejména MS Office
  • Samostatnost a spolehlivost
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu
  • CO NABÍZÍME?

  • Zajímavé finanční bonusy a odměny
  • 13. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Možnost poskytnutí bezúročné půjčky
  • Závodní stravování
  • Požádat