OPERÁTOR CNC STROJŮ
AC Jobs
Brno
před 8 dny

Jste zkušený oeprátor / seřizovač CNC strojů a chcete se profesně posunout dále? Chcete pracovat v čisté, moderní výrobě a v klimatizované hale?

Práce na krátký / dlouhý týden je pro Vás vyhovující? Tak se chopte této jedinečné pracovní příležitosti a začněte pracovat jako OPERÁTOR CNC STROJŮ!

Pracovní náplň

  • Obsluha jednoho z nejmodernějších CNC obráběcíh center
  • Seřizování programů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Drobná údržba stroje
  • Vyhodnocení výstupů ze 3D měření
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti z pozice Seřizovač / Obsluha CNC strojů
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost NC kódu
  • Znalsot měřicích přístrojů
  • Manuální zručnost a pohodovou povahu
  • Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • 13. plat a další finanční benefity
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Jazykové kurzy (AJ, NJ)
  • Stravování ve rámci firmy
  • Příspěvky na penzijní a životní připojištění
  • Čištění pracovních oděvů a další
  • Požádat