SEŘIZOVAČ CNC
Domelite s.r.o.
Nymburk, Milovice
před 1 dnem
source : Hitprace

Domelite s.r.o. je členem skupiny Skylux Group. Skylux je belgická firma se stabilním zázemím s 250 zaměstnanci a obratem přes 70 milionů EUR.

Vyrábíme a prodáváme široké spektrum výrobků pro stavební průmysl. Jsme specialisté na řešení denního světla se zaměřením na bodové a pásové střešní světlíky.

této oblasti jsme jedničkou v zemích Beneluxu a významným hráčem v EU.Rozšiřujeme výrobní závod v Milovicích (Středočeský kraj), kde je také naše hlavní sídlo pro Českou republiku.

Do nově vznikajícího provozu hledáme seřizovače 4 a 5ti osých tyčových obráběcích center.Profil uchazeče / uchazečky : - min.

SOU nebo SŠ vzdělání technického směru- praxe na obdobné pozici min. 2 roky- dobrá znalost MS Office- pečlivost, samostatnost, odpovědnost- zkušenosti v dřevozpracujícím průmyslu výhodou Náplň práce : - seřizování a obsluha CNC strojů a montážní práce- po absolvování školení schopnost programovat CNC (dřevo a hliník)- provádění udržby strojů- kontrola jakosti- v případě nepřítomnosti zástup vedoucího výrobyNabízíme : - HPP na dobu určitou 1 rok, poté HPP na dobu neurčitou, práci na ranní směnu- příjemné pracovní prostředí, stabilní kolektiv- možnost účastnit se externích školení (CNC), stravenky, po odpracování 1 roku dovolená navíc.

Výhody : - stravenky, dovolená navícV případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na tel. 770 122 117, případně na e-mailu : sekretariat skylux.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost