SPECIALISTÉ PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE/ ELEKTROINŽENÝŘI
NUVIA a.s.
Střítež, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Co bude náplní Vaší práce : projektování elektrické části strojů a zařízení,programování PLC (Siemens, Mitsubishi, Beckhoff),programování robotiky (KUKA, ABB),integrace moderních technologií (manipulátory, automatická identifikace, strojové vidění, podavače, popisovací či měřící systémy, vizualizace.

 • zpracování technické dokumentace k realizovaným zakázkám,poskytování technické podpory zákazníkům.Co požadujeme : VŠ vzdělání elektrotechnického směru,vášeň pro techniku,pasivní znalost AJ na technické úrovni,ochotu učit se novým věcem.
 • Co nabízíme : zajímavou a různorodou práci v oboru elektro,odborný a profesní růst,odpovídající mzdu, pravidelné odměny,5 týdnů dovolené,3 dny Sick days,příspěvek na stravování,podporu výuky jazyků,výhodný telefonní tarif u T-Mobile i pro rodinu,účast na zaměstnaneckém akciovém programu.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost