Specialista správy pohledávek
KONEKTOR CONSULTING s.r.o.
Čestlice
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost, která působí na evropském trhu v oblasti distribuce palivových karet. Mezi klienty patří malé, střední i velké obchodní a výrobní společnosti s flotilami osobních automobilů.

Společnost se vyznačuje neformální (uvolněnou) atmosférou a mladým, dynamickým kolektivem. V současné době k sobě hledají kolegu Jaká bude náplň práce?

 • aktivní podpora klientů - řešní komplikací - správa pohledávek zákazníků ČR a SK - spolupráce zejména s účetním a obchodním oddělením - spolupráce s pojišťovnou při nastavování kreditních limitů - spolupráce na novém projektu - distribuce pal.
 • karet na SlovenskuPožadujeme : - uživatelskou znalost MS Excel - min. středoškolské vzdělání s maturitou - komunikativní znaost AJ výhodou (ne však podmínkou) - logické uvažování a samostatnost - pozice je vhodná i pro absolventyNabízíme : - zázemí silné společnosti působící na evropském trhu - práce v menším, mladém kolektivu - spolupráce na nově vznikajících projektech - flexibilní pracovní doba - občarstvení na pracovišti a příspěvek na obědy - dobré platové ohodnocení + roční bonus - mobil i notebook pro soukromé užití - 3 dny sick days - možnost výhodnějšího tankováníVzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské, SŠ s maturitou, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost