Technik zakázek / Facility Manager
Green Valley, spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

KONTAKT : Markéta Vaňková, tel. : 777219218, e-mail : vankova billancpartners.comPráce v soukromé české společnosti zabývající se poskytováním komplexních správcovských služeb pro bytové objekty v Praze.

Společnost má výborný pracovní kolektiv, chuť se dále rozvíjet a odborně růst. V současné době rosteme a do našeho týmu hledáme nového kolegu / kolegyni.

Pokud máte zájem s námi pracovat a odborně se rozvíjet v oblasti technické správy nemovitostí, pak hledáme právě Vás.Co vás čeká?

 • Zajištění technické správy na luxusních bytových novostavbách ve vlastnictví SVJ.Co bude denním úkolem?- Samostatné vedení technické agendy svěřených objektů- Komunikace s výbory SVJ- Evidence a řešení požadavků výborů a vlastníků bytových jednotek- Evidence a řešení reklamací z výstavby- Zajišťování zákonných zkoušek a revizí- Objednávání a kontrola odborných stavebních, elektroinstalačních a vodo-instalačních prací- Spolupráce s podnikovými údržbářiJaké máme požadavky?
 • Ukončené středoškolské vzdělání technického směru- Praxe ve stavební výrobě nebo správě budov alespoň 3 roky- Pro-zákaznický přístup- Výborné komunikační dovednosti- Alespoň průměrná znalost práce s výpočetní technikou a SW MS Office- Český jazyk slovem i písmem na úrovni rodilého mluvčího Zaměstnanecké výhody : služební automobil i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, přátelský kolektiv, pružná pracovní doba, věrnostní dovolená, stravenky, občerstvení na pracovišti
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost