Beauty Konzultant v Parfumerii Douglas
Parfumerie DOUGLAS, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 16 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Odborně a s nadšením pomáháme našim zákazníkům plnit jejich přání a každý nákup měníme v jedinečný zážitek.

Chceš s námi dělat svět krásnější?

Do naší Parfumerie Douglas v Praze - OC Nový Smíchov / Palladium / Centrum Černý Most / OC Westfield Chodov, hledáme spolupracovníky na pozici Beauty Konzultant / Vizážista.

Co je to hlavní, co tě na této pozici čeká?

  • Jako Beauty Konzultant v Parfumerii Douglas budeš v každodenním kontaktu s našimi zákazníky přímo na pobočce a tvým úkolem bude postarat se o to, aby se u nás zákazníci cítili co nejpříjemněji, uděláš z jejich nákupu zážitek, díky kterému se budou rádi vracet.
  • Budeš pro zákazníky poradcem ve světě vůní, dekorativní i pečující kosmetiky
  • Užiješ si i líčení, ve kterém budeš díky našim tréninkům profesionál
  • Budeš se podílet na dosahování plánovaných cílů prodejny
  • Pravidelně se budeš účastnit interních školení o produktových novinkách a technikách líčení
  • Benefity

  • Možnost získat zkušenosti z oblasti kosmetiky v příjemném prostředí, kde se každý den naučíš něco nového
  • Účast na líčení zajímavých akcích, festivalů, přehlídek, focení do magazínů
  • Samozřejmostí je i zaměstnanecká sleva na produkty
  • Ve volných dnech se ti bude hodit Multisport karta
  • Školení - produktová, rozvojová, skupinový coaching
  • Ohodnocení, které můžeš ovlivnit svým výkonem
  • Předpoklady

  • Umíš výborně komunikovat a chceš zákazníkům plnit přání v rámci nákupu nové dekorativní péče nebo vůně.
  • Chceš pracovat s lidmi a máš chuť plnit společné cíle prodejny.
  • Zajímáš se o svět kosmetiky.
  • Máš základní znalost angličtiny, případně dalšího jazyka - v prodejně nás občas navštíví i cizinci
  • Nabízená mzda

  • Bonusy za prodeje (několik složek), zaměstnanecké slevy, odměny, produkty
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.