Lakýrník
Annonce
Krnov, CZ
před 1 dnem

místo výkonu práce : Chářovská / , Krnov - Připravovat výrobky před povrchovou úpravou - Manipulace s materiálem a výrobky - Provádět chránění opracovaných ploch, závitů a kalibrických děr (pásky a kryty) - Provádět přípravu nátěrové hmoty základ a vrchní hmotu (správný poměr tužení nebo váhový poměr).

 • Provádět přípravu a čištění stříkacího zařízení (Graco Merkur - aires) - Vede evidenci výdeje barev ze skladu barev na zakázky a udržuje pořádek v tomto skladu včetně ukládání nátěrových hmot - Připravovat výrobky na expedici (oprava nátěrů poškozených dílů) - Dodržovat technologické postupy, normy a směrnice dle dokumentace SMJ - Provádět kontrolu a obsluhu kompresoru Dovolená týdnů, stravenky, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění.
 • Hlásit se nebo na tel. č. , / - hod. / nebo osobně na výše uvedené adrese. Z : ..

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost