Mistr na montážním pracovišti
AŽD Praha s.r.o.
Olomouc
před 1 hodinou
source : Hitprace

Pracoviště : Jiráskova č.p. 948 / 5, Olomouc. Nástup možný dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou. Hrubá mzda : 27.000 - 30.

000 Kč dle délky praxe a zkušeností.Požadavky : - ÚSO vzdělání - obor elektro, praxe v oboru min. 5 let, vyhláška 50 / 78 Sb.

ŘP sk. B, uživatelská znalost PC, organizační schopnosti, spolehlivost, trestní bezúhonnost.Nabízíme : - 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecká karta Benefit plus, bezplatné očkování, ubytování a doprava na montážní pracoviště zajištěna, školení a zvyšování odborné způsobilosti.

Jedná se o výkon práce na montážních pracovištích v ČR.Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedenou emailovou adresu do 31.8.2020.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost