Pracovník nákupního oddělení
GM electronic, spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Praha 8, Křižíkova 147 / 77Kontaktní osoba : Sichrovská Klára, tel. : 226535140, e-mail : Sichrovska.

Klara gme.cz Délka pracovního poměru : Na dobu určitou, 12 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou. UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Náplň práce : - udržování skladové zásoby svěřených komodit - nákup zboží pro maloobchod a velkoobchod - hledání úspor v oblasti nákupu, vedení jednání o cenách a dalších dodacích podmínkách s dodavateli - vyhledávání alternativních dodavatelů, hodnocení současných dodavatelů- odpovědnost za včasné zásobování skladu v požadované kvalitě - dohled nad skladovými zásobami a jejich optimalizace - zadávání objednávek do systému, urgence dodavatelů, řešení případných reklamací - pravidelný reporting a analýzy - výběr produktů do marketingových akcí - vyhledávání nových produktů Požadujeme : - min.

SŠ vzdělání (obchodního, technického, nebo ekonomického směru výhodou)- obchodního ducha- orientace v elektronice vítána- anglický nebo německý jazyk psanou i mluvenou formou - komunikace se zahraničními dodavateli na denní bázi - velká míra samostatnosti, orientace na detail, logické a technické myšlení - schopnost týmové práce - MS Office na uživatelské úrovni - znalost Hellios Green výhodou- odolnost proti stresu Nabízíme : - Práci v příjemném kolektivu- Motivační ohodnocení- Pružná pracovní doba- Firemní akce- Zázemí stabilní ryze české společnosti s 28letou historií- Stravenky

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost