OPERÁTOŘI VÝROBY - SEŘIZOVAČI
AFSI Europe s.r.o.
Havraň, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

OPERÁTOŘI VÝROBY - SEŘIZOVAČICo bude Vaší hlavní pracovní náplní?- Operátor obsluhuje stroje v souladu s pracovním postupem,- ZVLÁDÁ ZÁKLADNÍ PŘESTAVBY, SEŘÍZENÍ A OPRAVY STROJŮ,- v rámci své pozice technicky zodpovídá za výrobní úsek,- kontroluje kvalitu vstupního materiálu, nebo hotového výrobku.

 • ZKUŠENOSTI Z ODDĚLENÍ ÚDRŽBY VELKOU VÝHODOU!!!Co za dobře odvedenou práci nabízíme my Vám?- Práci ve stabilní společnosti;
 • Příjemné přátelské pracovní prostředí;- Možnost seberealizace;- Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů;- 5 týdnů dovolené;
 • Příspěvek na dopravu;- Systematické vzdělávání;- Otevřenou komunikaci;- Odpovídající mzdové ohodnocení;- Možnost seberealizace;
 • Pracovní poměr na dobu neurčitou;- Termín nástupu možný IHNED, případně dohodou.Společnost AFSI svým zaměstnancům nabízí příležitost stabilního a perspektivního zaměstnání v zázemí silné firmy s budoucností, zajímavé platové ohodnocení, motivující bonusy a atraktivní zaměstnanecké benefity.
 • Podpoříme Vás ve Vašem osobnostním i profesním růstu.HLÁSIT SE : Kubelková Michaela, tel. : 775 883 650 volat POUZE v pracovní dny v době od 9.

  00 do 15.00 hod., e-mail : mkubelkova afsifilters.com, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na firmě (AFSI Europe s.r.o., průmyslová zóna JOSEPH, Havraň č.

  p. 139) dne 14.10.21 a 19.10.2021 od 13.45 hod.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost