MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE MECHANICKÝCH ZAŘÍZENÍ
VSP WORK s.r.o.
Náchod
před 11 hodinami
source : Hitprace

JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura VSP WORK s.r.o.Pracovní poměr na dobu určitou (do 7.

10. 2020), nepřetržitý provoz.Místo výkonu práce : HRONOVSKÝ s.r.o.; Za Továrnou 1099, Náchod.Požadavky : výpis z rejstříku trestů, odpovídající zdravotní stav, manuální zručnost, spolehlivost a odpovědnost za výsledky své práce, schopnost práce v noci a v nerovnoměrném rozražení pracovních směn (11hod.

1směna), týmová spolupráce. Zaměstnanecké výhody : zajištěné ubytování, příspěvek na dopravu a stravu.Kontakt - p. Shofron Ivan, tel.

420 702 096 726 (Po-Pá od 10 : 00 hod. do 15 : 00 hod.), e-mail : vspwork seznam.cz (zašlete své údaje a zaměstnavatel se Vám ozve).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost