IT Business analytik (m/ž)
Kooperativa
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni do super zajeté šestičlenné party. Všichni jsme technicky zaměření a ideální je, pokud máte znalost webových služeb SOAP i REST se vším, co k tomu patří.

Jsme zapojení do projektů jako je využití IoT, telematiky v pojišťovnách, nová klientská zóna - včetně budování nového middleware API management.

Dostanete možnost zapojit se do projektu Online zelené karty spolupráce s ČKP, implementace dalších nových rozhraní mezi pojišťovnou a ČKP.

Stanete se součástí projektu Telematiky v rámci celého koncernu VIG. Vedle větších projektů vás ale čeká odpovědnost i za menší realizace jako je tvorba nových WS pro sjednávání pojištění (všechny druhy pojištění).

Nemine vás ani komunikace s interním dodavatelem AIS, dále s externími partnery (makléři, ČKP, sjednavači online pojištění, konzultantskými společnostmi).

Komunikujete rád / a s lidmi, chcete zjišťovat a analyzovat jejich požadavky, a přetvářet je do smysluplných zadání pro tvorbu klíčových aplikací?

To jsme rádi, napište nám. : )### Co dalšího u nás budete dělat?* Spolupracovat na vývoji informačních systémů* Podílet se na tvorbě technických specifikací s dodavateli* Kontrolovat výstupy, testování, akceptaci* Koordinovat business požadavky a jejich prioritizaci* Modelovat a optimalizovat procesy* Spolupracovat s externími dodavateli IS a komunikovat s uživateli### Co k tomu potřebujete?

  • Předchozí zkušenost na obdobné IT analytické pozici ideálně 4 roky nebo alespoň 2 roky.* Středně pokročilou znalost angličtiny* Dobrou znalost MS Office* Schopnost práce v týmu a chuť komunikovat### Co pro vás bude výhodou?
  • Zkušenost s vývojem databázových systémů* Znalost SQL* Zkušenost s vývojem a testováním webových služeb### Co vám nabízíme?
  • Práci se zajímavými technologiemi v týmu zkušených parťáků* Flexibilní pracovní dobu a home office* 25 dnů dovolené + 3 Free days + 1 Charity day + Care day* Systém Cafeterie, kde můžete čerpat benefit body na relax, nákupy, dovolenou a produkty.
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč* Zaměstnanecký mobilní tarif* Jízdu na Rekolech zdarma* Firemní knihovnu, hrazené jazykové kurzy a vzdělávání ve vašem oboru* Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, slevy na pojištění* Slevy u našich obchodních partnerů* Týmové a sportovní akce* Zdravotní péče na pracovišti (fyzioterapie, jóga)* Odměny za doporučení nových kolegů## Benefits- Bonusy / prémie- Mobilní telefon- Sleva na firemní výrobky / služby- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Firemní rekreační zařízení- Vzdělávací kurzy, školení- Kafetérie- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům- Zdravotní volno / sickdays- Možnost občasné práce z domova- Firemní akce
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.