Sales Representative
Antal International s.r.o. (CZECH)
Praha, Česká republika
před 5 dny

Pro významnou farmaceutickou společnost, hledáme ambiciózního Sales Representative pro region Praha a Středočeský kraj .

Náplň práce :

  • Management svěřeného regionu
  • Péče o zákazníky podpora vynikajících vztahů, včetně návštěv zákazníků
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Uplatnění marketingové strategie
  • Organizace odborných seminářů, účast na odborných setkáních pro klienty
  • Monitorování trhu a konkurence
  • Reporting
  • Zodpovědnost za dosahování stanovených obchodních cílů
  • Požadujeme :

  • SŠ / VŠ vzdělání (nejlépe medicínský nebo farmaceutický obor)
  • Zkušenosti na obchodní pozici ve farmacii, alespoň 2 roky
  • Dovednost vyjednávat a mířit na cíl
  • Organizační schopnosti a komunikativní typ
  • Řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič
  • Nabízíme :

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Možnost osobního a profesního rozvoje v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní automobil, který můžete využít i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon a notebook
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.