Hospodyně v domácnostech
SEPTIME s.r.o.
Praha-Cholupice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Praha a okolí Kontaktní osoba : Charouzková Karolina, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář UPŘESŇUJÍCÍ ÚDAJE : Hledáme vhodné kandidátky na všestranné pomocnice do domácností včetně pomoci s dětmi s místem výkonu práce v Praze a okolí.

První kontakt pro sjednání schůzky pouze e-mailem : použijte odpovědní formulář osobně po předchozí domluvě. Požadujeme pracovitost, odpovědnost, pečlivost, bezúhonnost.

Očekáváme milé a příjemné vystupování a aktivní znalost francouzského a anglického jazyka (převážně zahraniční klientela).

Nabízíme ubytování zdarma a motivační ohodnocení na základě kvality vykonané práce až do výše 200% základní mzdy. Sídlo zaměstnavatele : Ve stráni 297, 293 51 Velké Přítočno

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost