LÉKAŘ/KA NA ORTOPEDICKÉ ODDĚLENÍ
Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace
Třebíč
před 3 dny
source : Hitprace

První kontakt telefonicky 568 809 455 nebo e-mailem : personalni nem-tr.czPracovní náplň : o preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru ortopedie,o lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví.

Požadujeme : o specializovanou způsobilost lékaře podle zákona č. 95 / 2004 Sb., nebo zařazení do oboru ortopedie, popřípadě lékaře absolventa se zájmem o tento obor,o komunikační schopnosti,o zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody : o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,o možnost náborového příspěvku,o zajímavé a motivační platové ohodnocení,o dovolená 25 dnů,o možnost ubytování, o benefity : o příspěvek na závodní stravování,o příspěvek na penzijní připojištění do výše 700 Kč / měsíc,o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitis,o nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost